مساحت برابر قیمت آپارتمان شما ، در شهرهای دیگر؟
 مساحت آپارتمان شما:    متر مربع
 قیمت فروش هر متر مربع:  میلیون تومان
  انتخاب شهر:

 پیشنهادهای جدول ضرب
 نمودار، جدول و راهنما
  مرتب سازی نمودار برحسب:

اگر قصد مهاجرت دارید و مایل هستید به شهر دیگری کوچ کنید ، می توانید به وسیله این ابزار از میزان قدرت خرید مساحت آپارتمان در شهر جدید مطلع شوید .قیمت آنلاین مسکن در شهرهای ایران قابل مشاهده است . دو روش برای این کار در نظر گرفته شده است :

رتبه بندی و قیمت آنلاین مسکن در شهرهای مختلف ایران

 

1- مساحت معادل آپارتمان شما در بقیه شهرهای ایران بر حسب متوسط قیمت 

در این حالت می توانید ارزش آپارتمان و مسکن خود را وارد نموده ، برنامه مساحت مورد نظر آپارتمان را در شهرهای دیگر بر اساس قیمت پیدا نموده و به شما نشان میدهد . می توانید نتایج به دست آمده را بر حسب حروف الفبا ، ارزانترین و گرانترین شهر مرتب کنید . بدیهی است هر چه شهر مورد نظر شما گرانتر باشد ، مساحت آپارتمان یا مسکن قابل خریداری در آن کوچکتر خواهد بود .

2- مساحت معادل آپارتمان شما در بقیه شهر های ایران بر حسب گرانترین نقطه

این حالت از نظر توضیح برابر گزینه قبلی است با این تفاوت که ارزش ملک شما را بر حسب مساحت در گرانترین نقطه تمامی شهرهای مرکز استان  نشان می دهد . امکان مرتب کردن بر اساس حروف الفبا ، ارزانترین و گرانترین نیز وجود دارد . 

منابع جهت اخذ اطلاعات :

رتبه بندی قیمت مسکن در شهرهای مختلف از گزارشات مسکن مرکز آمار و گزارشات بانک مرکزی گرفته شده است . از آنجائیکه گزارشات مرکز آمار به صورت متداول حداقل شش ماه عقب تر از تاریخ جاری است ولی گزارش قیمت مسکن تهران به روز است ، برای جبران این عقب ماندگی ، از نسبت کاهش یا افزایش تهران جهت به روز کردن قیمت بقیه شهر ها استفاده شده است .

 

 

نظر خود را درج کنید.جدول ضرب 1398-09-29 19:12:48 پاسخ

در پاسخ به مظفر: با سلام لطفا صفحه با این تیتر را اصلاح کنید: مساحت برابر قیمت آپارتمان شما ، در

با سلام ، اطلاعات پایه توسط مرکز آمار منتشر می شود . متوسط قیمت مسکن در بهار 1398 در شهر ایلام برابر 900 هزار تومان لحاظ شده است . به آدرس زیر مراجعه کنید . https://www.amar.org.ir/Portals/0/News/1398/amsh1-98.pdf

مظفر 1398-09-28 16:15:40 پاسخ

با سلام لطفا صفحه با این تیتر را اصلاح کنید: مساحت برابر قیمت آپارتمان شما ، در شهرهای دیگر؟ قیمت آپارتمان در ایلام 1.02 میلیون تومان در نظر گرفتین. قطعا اطلاعاتتتون غلطه. کمترین قیمت تو این شهر 3 میلیون می باشد. با تشکر

یوسف 1398-09-19 04:11:28 پاسخ

۱۲۵متزط3بدون آسانسورمتری۵مسال ساخت۹۱

جواد 1398-01-03 06:12:19 پاسخ

تعویض با خانه در مشهد