قیمت کفسابی و کف شوئی ساختمان
وضعیت نمایش میله های کمی  مساحت محل کار:   متر مربع 
 برآورد هزینه فعالیت: 
 مصالح کف از نوع: 
 تعمیر خلل و فرج ،حفره و درز با: 
 کیفیت سطح نهایی: 
 پولیش نهایی: 
 سطح محل کار: 
 نوع برق: 
 مقدار جرم و چربی در سطح: 
 ملات سیمانی به کف چسبیده است ؟: 
 پیشنهادهای جدول ضرب
نمودار، جداول و محاسبات
گروه هزینه کم زیاد
محاسبه هزینه مصالح پروژه مصالح loading loading
محاسبه هزینه دستمزد نیروی انسانی پروژه دستمزد loading loading
محاسبه هزینه ابزار و لوازم مصرفی پروژه ابزار loading loading
جمع هزینه پروژه جمع loading loading

عوامل موثر بر قیمت کفسابی به شرح زیر است :

قیمت کفسابی

 

 

1- مساحت محل کار و تعداد گوشه ها

هر چه مساحت محل کار بزرگتر باشد ، هزینه بر حسب متر مربع کاهش خواهد یافت . از طرفی هر چه تعداد کنجها بیشتر باشد ، مقدار ساب دستی و مدت زمان کار افزایش می یا بد .

2-  کف سابی یا کف شویی

اگر چربی زدایی و رفع کثیفی مد نظر شما است ، از کفشویی استفاده کنید . اگر ترمیم حفره ها ، لایه برداری و پرداخت آینه ای نهایی مورد نظر است کف سابی را انتخاب کنید . در کف شویی ملاک میزان جرم و چربی کف برای پرداخت هزینه است . در این حالت از فرچه سیمی استفاده می شود .

3-مصالح نوع کف

هر چه سختی مصالح بیشتر باشد ، قیمت کفسابی نیز افزایش می یابد . هزینه کفسابی گرانیت تقریبا دو برابر بقیه سنگها است . تفکیک مصالح کف شامل سنگ گرانیت ، سنگهای دیگر همانند مرمریت ، تراورتن و مصالح دیگر همانند بتن و موزاییک است .

 

4- نحوه تعمیر خلل و فرج ، درزها و شیارها

برای تعمیر خلل و فرج و درز و شیار دو راه حل موجود است . یکی پرکردن با ترکیب چسب بتن و سیمان سفید و دیگری استفاده از رزین . توصیه می شود برای ساب موزاییک و ترمیم آن از چسب بتن و سیمان سفید استفاده شود .برای ساب مرمریت و تراورتن از رزین اپوکسی استفاده کنید . هزینه رزین از ملات سیمانی بیشتر است ، البته دوام آن نیز بیشتر است.

 

5- پرداخت نهایی سطح

 در سه دسته مات ، نیم مات یا نیم براق  و تمام براق می توانید کیفیت نهایی سطح را انتخاب کنید . هر چه سطح براق تر و انعکاس نور در آن بیشتر باشد ، فضای نهایی دل بازتر به نظر می رسد . از طرفی مدت زمان بیشتری بجهت اجرای کار نیاز است .

6- وضعیت پولیش نهایی

اگر مایل به صیقل کاری سطح نهایی هستید ، طوری که تصویر شما در آن دیده شود لازم است پولیش نیز اجرا شود . پولیش پودری و مایع دو راه حل برای اتمام این بخش از کار است .

 

7-وضعیت سطح محل کار

اگر قبلا حداقل یکبار سطح کار ساب خورده باشد ، سطح محل کار ناخن ندارد ولبه قطعات کف تراز است . می توانید ساب را از مراحل بالاتر با لقمه های نرمتر شروع کنید . در این حالت دستمزد از بین بردن ناخن کار ، از مبلغ کسر می شود .

 

8- نوع برق

برق سه فاز قدرت دستگاه را برای همسطح نمودن و لایه برداری افزایش می دهد . از طرفی سرعت اضافه شده و کیفیت نیز افزایش می یابد . مدت زمان اجرای کمتر کار باعث کاهش قیمت می شود  . برای سنگ گرانیت ، استفاده از برق تک فاز کیفیت مناسب به دست نمی دهد .

 

 

قیمت کفسابی سنگسابی , قیمت کفسابی راه پله , قیمت کفسابی سنگ , قیمت کفسابی موزاییک , قیمت کفسابی سرامیک , قیمت کفسابی در تهران , قیمت کفسابی متری , قیمت کفسابی بتن , قیمت کفسابی پارکینگ , قیمت کفسابی در اصفهان , قیمت کفسابی ساختمان , قیمت کفسابی سنگ گرانیت , قیمت کفسابی و سنگسابی

 

نظر خود را درج کنید.البرت 1399-01-13 12:40:57 پاسخ

سنگ

کاربر19 1397-04-23 23:19:48 پاسخ

خیلی خوبه ، عالی

 پیشنهادهای جدول ضرب
قیمت پنجره دو جداره
قیمت ایزوگام آشپزخانه ، سرویس ، بام
قیمت نقاشی ساختمان